Heimdalsgata 4 borettslag

Heimdalsgata 4 borettslag

Heimdalsgata 4, Oslo
86Boliger
BlokkBygningstype
2005Byggeår
Styret

Om oss

Vi er et borettslag som ønsker et godt naboskap, og arrangerer derfor en årlig sommerfest i bakgården for å bygge godt samhold!

Heimdalsgata 4 borettslag, Heimdalsgata 4, 0561 Oslo

Beliggenhet på Finn kart eller Google maps E-post til hjemmesidens administrator: admin@h4b.no

Styret

Styreleder: Odd G. Ravneberget E-post: styret@h4b.no Mobil: +47 957 14 461

Styremedlem HMS: Henriette Sanner E-post: hms@h4b.no Mobil: +47 467 60 226

Styremedlem økonomi:Natallia Sakovich E-post: okonomi@h4b.no Mobil: +47 450 92 719

Styremedlem Vedlikehold & teknisk: Preben Ven E-post: vedlikehold@h4b.no Mobil: +47 952 30 001

Varamedlem: Marte Vindspoll E-post:  varamedlem1@h4b.no Varamedlem: Erlend Stene E-post: varamedlem2@h4b.no

Komiteer

Valgkomite: valgkomite@h4b.no

Roy Markussen Bente Franzen Festkomite: festkomite@h4b.no Ivar Nyhaug, +47 900 16 898 Juliet Solberg-Johansen, Marte Vindspoll Hilde Martinsen

Forretningsfører

Daniel Slaatten E-post: daniel.slaatten@obos.no OBOS Eiendomsforvaltning AS, Hammersborg torg 1, Postboks 6668, St.Olavs plass, 0129 Oslo Tel.: +47 22 86 59 99

 

Vaktmester

Rene Bygårder AS

Rikard Anderson Tel.: 488 50 001 E-post til vaktmester: vaktmester@h4b.no Borettslaget har en fast vaktmester som utfører tjenester for betaling for beboere, dere kan ta kontakt om dere ønsker å gjøre ting på egen regning direkte. Om oppdraget gjelder no du mener borettslaget skal dekke må dere ta kontakt med styret - det er de som bestiller denne type oppdrag.

Bor du her?

Registrer deg for å få tilgang til mer informasjon og viktige oppdateringer fra styret.
Skriv inn et gyldig telefonnummer